Is there a difference in cost?

We do have a bit of a premium on our 15 Minute meals, specifically $2 per serving on our 2 Person Plan and $1.20 per serving on our Family Plan.  The reason for the increase in cost is that these 15 Minute Meal options use more prepared ingredients like pre-chopped veggies and prepared sauces that end up making them a bit more expensive to source and send out so we have needed to put a small premium on these meals.